estetinė kosmetologija ir dermatologija

Kviečiame kosmetologus į 2-iejų dienų mokymus - SPALIO 18-19d. Vilniuje,
rūgštinių + mezoterapijos procedūrų tema.

Mokymai skirti kosmetologams, norintiems pradėti dirbti su Ekseption ir Fusion Mesotherapy linijomis. Tai išsamūs vienos temos seminarai, skirti supažindinti su kiekvienos linijos koncepcija, procedūrų atlikimo protokolais, priemonėmis darbui kabinete ir odos priežiūrai namuose.

Atvykstantiems iš kitų miestų, "Green Vilnius Hotel" viešbutis siūlo specialią kainą nakvynei, su kodiniu žodžiu AESTHETA, pritaikys tokias kainas:

  • Vienvietis kambarys – 35 eur su pusryčiais + miesto mokestis*
  • Dvivetis kambarys – 48 eur su pusryčiais + miesto  mokestis*

* Miesto mokestis – 1 eur žmogui per naktį.

Norėdami užsakyti kambarį, rašykite el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8  618 17434


1 diena - Ekseption.

 

Seminarui būtina išankstinė registracija.
tel. 867215100 el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
SEMINARAS NEMOKAMAS. 

2 diena - Fusion Mesotherapy.

Seminarui būtina išankstinė registracija.
tel. 867215100 el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
SEMINARAS NEMOKAMAS. 

Seminaras grožio srities profesionalams:
Combinal blakstienų ir antakių laminavimas, dažymas.
Priemonės blakstienų ir antakių priežiūrai namuose.
 
COMBINAL priemonių linija apima visas blakstienų ir antakių procedūras - blakstienų pakėlimo ir dažymo, antakių formavimo, pakėlimo ir dažymo, blakstienų ir antakių priežiūros ir stiprinamosios priemonės. Tai tobulas gaminių asortimentas profesionalams. Daugiau nei 70 metų patirtis profesionalioje kosmetinių priemonių srityje ir pripažinimas tarptautiniu mastu.
 
Seminaro metu bus detaliai aptartos priemonės procedūroms, namų priežiūrai. Taip pat bus atliktos procedūrų demonstracijos. Individuali praktika derinama po mokymų.
 
• SPALIO 25 d. VILNIUJE - Green Hotel Vilnius, Pilaitės pr. 20
 
Laikas: pradžia 11val., trukmė iki 15val.
 
Seminarui būtina išankstinė registracija.
tel. 867215100 el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
SEMINARAS NEMOKAMAS. 

 
LAPKRIČIO 16d. VILNIUJE - SELVERT THERMAL seminaras kosmetologams.

Laikas: 11:00 - 17:00.
Vieta: Green Vilnius Hotel, Pilaitės pr. 20

Bus pristatomos 2023-iųjų metų naujienos.

  • ABSOLUTE RECOVERY linija - cheminiai pylingai, atstatomoji regeneruojamoji procedūra ir priemonės odos priežiūrai namuose. Procedūros taikymas trimis skirtingais atvejais - odos atjauninimo, hiperpigmentacijos ir aknės pažeistai odai.
  • ESSENTIAL CARE bazinė linija - produktų formulės pritaikytos visų tipų, net pačios jautriausios odos priežiūrai. Stiprina natūralų odos barjerą bei sukuria trejopą apsaugą sveikam odos balansui palaikyti: nepažeidžia odos hidrolipidinio barjero, išlaiko normalų odos pH, saugo odos mikrobiomą.
  • GLOBAL ANTI-AGEING RETINOLprocedūra prieš odos senėjimą su inkapsuliuotu retinoliu. Ši technologija leidžia saugiai naudoti didesnę koncentraciją retinolio, o dėl palaipsniško kapsulių atsidarymo pasiekti ilgesnį veikimą. Retinolio priemonės odos priežiūrai namuose.

Išskirtinė „Selvert Thermal“ filosofija, paremta Šveicarijos Alpių ir Pirėnų kalnų terminio vandens gydomosiomis savybėmis. 2023-iųjų naujiena - Golfo srovės jūros vanduo su jame esančiomis išskirtinėmis mineralinėmis druskomis ir mikroelementais. O tai suteikia visai linijai raminamąjį, priešuždegiminį ir kartu poveikį prieš odos senėjimą.

Seminarui būtina išankstinė registracija.
tel. 867215100 el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
SEMINARAS NEMOKAMAS. 
 

2022-ųjų metų seminarų video:


Ekseption seminaras https://youtu.be/N5hmaoKt2U4
Ekseption procedūra https://youtu.be/OwhHS8enXiA

 
Fusion Mesotherapy seminaras https://youtu.be/Bs9rNXz4tNg
Fusion Mesotherapy procedūra https://youtu.be/yzHxQ4eX2W4

Cliniccare seminaras https://youtu.be/M5BpEyoZCyk

Cliniccare neinvazinė karboksiterapijos procedūra https://www.facebook.com/aestheta.lt/videos/879329215925819 


 
Selvert Thermal seminaras https://www.youtube.com/watch?v=U41AbG9SPR0 

 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška