estetinė kosmetologija ir dermatologija

UAB AESTHETA kviečia kosmetologus į demonstracinius ir praktinius seminarus


Seminarai vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas.

Seminarams būtina registracija – tel. 860336070, 860773030, 860802666 arba el.p. info@aestheta.lt

 

SPALIO 14 d. (ketvirtadienis) - Biorevitalizacija ir injekcinė mezoterapija. 
 
Tai praktinis seminaras apie klasikinę mezoterapiją ir biorevitalizaciją. Seminaro metu mokomasi įvarių mezoterapijos technikų, jų taikymo veido, kūno ir galvos sritims. Biorevitalizacijos procedūra veidui. Seminaro metu mokomės dirbti su Fusion Mesotherapy hialurono rūgšties pagrindo biorevitalizantais F-HA ir F-HA+ – su aukštos molekulinės masės (3-4 mln. Da), ilgo veikimo efekto hialurono rūgštimi, atliekama gilaus odos drėkinimo ir odos atjauninimo tikslais.
 
Seminaras praktinis. Dalyvių grupė iki 4 asmenų.
Kaina – 185 Eur (už šią sumą suformuotas priemonių krepšelis, tarp jų 2 biorevitalizantai ir mezoterapijos priemonės).
Būtina registracija – tel. 860336070, 860773030, 860802666 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 SPALIO 12 d. (pirmadienis) Fusion Mesotherapy®: modernios mezoterapijos procedūros.
 
Frakcinė mezoterapija Mesopen aparatu, elektroporacijos metodas su fototerapija. Mezoterapijos indikacijos, procedūrų protokolai. Mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. Sprendžiamos problemos: odos atjauninimas, raukšlių mažinimas, odos stangrinimas, hiperpigmentacija, riebi odai ir aknė, plaukų slinkimas ir galvos odos būklės gerinimas, lipolizė, celiulitas, prieš strijas.
 
Pradžia 11val. trukmė iki 15val.
Mokymai vyks Aestheta klinikos patalpose, Ateities g. 31B, Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.

 

SPALIO 8d. (ketvirtadienis) Ekseption®: rūgštiniai odos pylingai.
 
Ekseption linijos šveitikliai naudoja naujausios kartos rūgštis - polihidroksirūgštis (PHA), tarp jų laktobioninę rūgštį ir gliukonolaktoną, kurie sumažina odos sudirgimą, suteikia daugiau komforto ir geresnius rezultatus, nei procedūros atliekamos su AHA rūgštimis. PHA rūgštys derinamos su kitomis rūgštimis, o taip pat odos regeneraciją stimuliuojančiomis medžiagomis, kaip hialurono r., peptidai. Seminaro metu aptariamos rūgštinių pylingų indikacijos, procedūrų protokolai.
 
Pradžia 11val. trukmė iki 15val.
Mokymai vyks Aestheta klinikos patalpose, Ateities g. 31B, Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.

SPALIO 16 d. (penktadienis) Cliniccare® pažintinis seminaras, CO2 karboksiterapijos procedūra.
 
Cliniccare® profesionalios kosmeceutinės kosmetikos linija pasižymi itin efektyviais ir originaliais sprendimais. Visi linijos produktai praturtinti bioaktyvia mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, augimo faktoriais ir priešuždegiminio poveikio augaliniais ekstraktais. Todėl procedūros su šios linijos produktais puikiai toleruojamos, suteikia labai greitą efektą, drėkina ir atjaunina odą.
Naujiena - CO2 neinvazinė karboksiterapija. Ši procedūra efektyviai veikia prieš odos senėjimą, raukšles, šviesinamos pigmentinės dėmės, mažinami odos nelygumai ar po spuogų likusios dėmės ir randai. Taip pat gerinamas odos elastingumas, stangrumas, odos įtempimas. Tai tarsi šoko terapija negyvybingoms ir energiją praradusioms ląstelėms, nes po CO2 molekulių sukelto laikino deguonies trūkumo, žymiai aktyviau vyksta ląstelinis kvėpavimas, o esant didesniam deguonies kiekiui, medžiagų apykaitos procesai ląstelėse taip pat vyksta sparčiau. Odos atjaunėjimo efektas pastebimas iškart po procedūros, o giliųjų odos sluoksnių, t.y. dermos regeneracija vyksta dar 15 dienų, todėl maksimalus procedūros rezultatas matomas po 2 savaičių.
Pradžia 11val. trukmė iki 15val. Mokymai vyks Aestheta klinikos patalpose, Ateities g. 31B, Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.

 
COMBINAL® blakstienų laminavimo individualūs praktiniai mokymai.
 
Datos – derinamos individualiai.
Blakstienų liftingas/laminavimas su COMBINAL® - tai pusiau ilgalaikė procedūra, kuri pakelia ir pariečia natūralias blakstienas. Po procedūros blakstienos atrodo ilgesnės ir tankesnės. Mokymai skirti pradedantiesiems bei pažengusiems meistrams, norintiems išmokti dirbti su Combinal blakstienų liftingo/laminavimo rinkiniu.
 
Individualių praktinių mokymų kaina – 60 Eur (trukmė 3 valandos);
Po apmokymų galimybė įsigyti priemones su 15% nuolaida.
Blakstienų liftingo mini rinkinys – 83,30 Eur su nuolaida;
Blakstienų liftingo rinkinys – 173,40 Eur su nuolaida;
 
Programa:
I dalis: Blakstienų laminavimas: naudojimas, privalumai, nauda; procedūros demonstracija.
II dalis: PRAKTIKA - individualus procedūros atlikimas ant modelio.
Pradžia 11 val., trukmė iki 14 val.
Mokymai vyks Aestheta klinikos patalpose, Ateities g. 31B, Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.
Registracija tel.: 860773030, 860802666 ir el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

Seminarus organizuoja UAB „Aestheta“, Ateities g. 31B, Vilnius. Mūsų naujienas sekite facebook profilyje: 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška