estetinė kosmetologija ir dermatologija

2024-ųjų metų I-ojo pusmečio seminarų grafikas
 
 
  • Balandžio 26d. KAUNE - Verslo centras „BLC“, K. Donelaičio g. 62.
  • Gegužės 17d. KLAIPĖDOJE - „Green Park Hotel Klaipėda“, Minijos g. 119.

COMBINAL – blakstienų ir antakių laminavimo procedūros, dažymas. Priemonės blakstienų ir antakių priežiūrai namuose. COMBINAL priemonių linija apima visas blakstienų ir antakių procedūras - blakstienų pakėlimo ir dažymo, antakių formavimo, pakėlimo ir dažymo, blakstienų ir antakių priežiūros ir stiprinamosios priemonės. Tai tobulas gaminių asortimentas profesionalams. Daugiau nei 70 metų patirtis profesionalioje kosmetinių priemonių srityje ir pripažinimas tarptautiniu mastu. Seminaro metu bus detaliai aptartos priemonės procedūroms, namų priežiūrai. Taip pat bus atliktos procedūrų demonstracijos. Individuali praktika derinama po mokymų.

Laikas: pradžia 11val., trukmė iki 15val.

Seminarams būtina išankstinė registracija, tel. 860773030, 860336070, 860802666, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

SEMINARAI NEMOKAMI.


  • Balandžio 30d. KLAIPĖDOJE - „Green Park Hotel Klaipėda“, Minijos g. 119.

EKSEPTION ir FUSION MESO linijų teminis seminaras kosmetologams, jau susipažinusiems su Ekseption ir Fusion Mesotherapy linijomis. Tai seminaras pagal specifinius odos poreikius, skirtas supažindinti su galimomis procedūrų variacijomis ir jų atlikimo protokolais, odos priežiūros namuose plano sudarymas pagal šias temas:

1 tema: priešuždegiminės procedūros. Aknė, rozacėja. Liekamųjų odos pažeidimų koregavimas. Ekseption rūgštinių pylingų taikymas, Fusion Mesotherapy mikroadatinės, nanoterapijos taikymas.

2 tema: odos senėjimas. Ankstyvojo ir pažengusio odos senėjimo paveiktos odos atstatymas. Ekseption rūgštinių pylingų taikymas, Fusion Mesotherapy mikroadatinės, nanoterapijos taikymas.

3 tema: odos hiperpigmentacija. Ekseption rūgštinių pylingų taikymas, Fusion Mesotherapy mikroadatinės, nanoterapijos taikymas.

Seminaro metu bus pristatomas TIXEL frakcinio atjauninimo metodas.

 

Laikas: pradžia 11val., trukmė iki 17val.

Seminarams būtina išankstinė registracija, tel. 860773030, 860336070, 860802666, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

SEMINARAS NEMOKAMAS.

---

  • Gegužės 9d. KAUNE - Verslo centras „BLC“, K. Donelaičio g. 62.
  • Gegužės 23d. KLAIPĖDOJE - „Green Park Hotel Klaipėda“, Minijos g. 119.

SELVERT THERMAL veido procedūros. Išskirtinė „Selvert Thermal“ filosofija, paremta Šveicarijos Alpių ir Pirėnų kalnų terminio vandens gydomosiomis savybėmis. 2023-iųjų naujiena - Golfo srovės jūros vanduo su jame esančiomis išskirtinėmis mineralinėmis druskomis ir mikroelementais. O tai suteikia visai linijai raminamąjį ir priešuždegiminį poveikį, bei lėtina odos senėjimą.

Bus pristatomos šios linijos:

ABSOLUTE RECOVERY linija - cheminiai pylingai, atstatomoji regeneruojamoji procedūra ir priemonės odos priežiūrai namuose su sraigių proteinais. Procedūros taikymas trimis skirtingais atvejais - odos atjauninimo, hiperpigmentacijos ir aknės pažeistai odai.

ESSENTIAL CARE bazinė linija - produktų formulės pritaikytos visų tipų, net pačios jautriausios odos priežiūrai. Stiprina natūralų odos barjerą bei sukuria trejopą apsaugą sveikam odos balansui palaikyti: nepažeidžia odos hidrolipidinio barjero, išlaiko normalų odos pH, saugo odos mikrobiomą.

GLOBAL ANTI-AGEING RETINOL – procedūra prieš odos senėjimą su inkapsuliuotu retinoliu. Ši technologija leidžia saugiai naudoti didesnę koncentraciją retinolio, o dėl palaipsniško kapsulių atsidarymo pasiekti ilgesnį veikimą. Retinolio priemonės odos priežiūrai namuose.

 

Laikas: pradžia 11val., trukmė iki 17val.

Seminarams būtina išankstinė registracija, tel. 860773030, 860336070, 860802666, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

SEMINARAI NEMOKAMI. 


2022-ųjų metų seminarų video:

Ekseption seminaras https://youtu.be/N5hmaoKt2U4
Ekseption procedūra https://youtu.be/OwhHS8enXiA
Ekseption webinaras RUS:

 
Fusion Mesotherapy seminaras https://youtu.be/Bs9rNXz4tNg
Fusion Mesotherapy procedūra https://youtu.be/yzHxQ4eX2W4
Fusion Mesotherapy Webinaras RUS:

Cliniccare seminaras https://youtu.be/M5BpEyoZCyk

Cliniccare neinvazinė karboksiterapijos procedūra https://www.facebook.com/aestheta.lt/videos/879329215925819 


 
Selvert Thermal seminaras https://www.youtube.com/watch?v=U41AbG9SPR0 

 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška