estetinė kosmetologija ir dermatologija

UAB AESTHETA kviečia kosmetologus į demonstracinius ir praktinius seminarus


Seminarai vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas.

Seminarams būtina registracija – tel. 860336070, 860773030, 860802666 arba el.p. info@aestheta.lt

 


KOVO 16d. (pirmadienis) Ekseption odos užpildų praktinis seminaras. I pakopa (pradedantiesiems).
KOVO 23d. (pirmadienis) Ekseption odos užpildų praktinis seminaras. I pakopa (pradedantiesiems).

Dalyvių skaičius iki 4 asmenų. Mokymams būtina turėti savo modelį. Bus atliekamos probleminių veido sričių korekcijos, lūpų kontūravimas.

Seminaro kainą sudaro 3 vnt. skirtingo intensyvumo Ekseption užpildai - "First Line", "Versatile", "Deep Lines"

+70 Eur už mokymus - iš viso 232,62 Eur;

BALANDŽIO 20d. (pirmadienis) Ekseption odos užpildų praktinis seminaras. II pakopa (pažengusiems).

Dalyvių skaičius iki 4 asmenų. Mokymams būtina turėti savo modelį. Bus atliekamos probleminių veido sričių korekcijos, lūpų kontūravimas.

Seminaro kainą sudaro 3 vnt. skirtingo intensyvumo Ekseption užpildai - "First Line", "Versatile", "Deep Lines"

+70 Eur už mokymus - iš viso 232,62 Eur;

Mokymai vyks AESTHETA mokymų klasėje, Vilniuje - Ateities g. 31B, "Ateities Trio" verslo centre, 3 aukšas. 

Būtina registracija tel. 860802666, 860336070, 860773030, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 


BALANDŽIO 9 d. (ketvirtadienis) - Biorevitalizacija ir injekcinė mezoterapija. 

Praktinis seminaras, dalyvių grupė iki 6 asmenų. Seminaro metu mokomasi įvarių injekcinės mezoterapijos technikų - intraepiderminės, paviršinės derminės, napažas, papulių technika, hipoderminės injekcijos lipolizės procedūroms. Mezoterapijos atlikimasveido, kūno ir galvos sritims. Biorevitalizacijos procedūra veido, kaklo ir iškirptės zonose su Beautelle ir Overage preparatais. Biorevitalizacijoje naudojama aukštos molekulinės masės (3-4 mln. Da), ilgo veikimo efekto hialurono rūgštis, injekcijų tikslinis gylis - vidurinė derma. Seminaras praktinis, todėl yra paruošiamas reikiamų priemonių krepšelis – apie 177 Eur (2 vnt. biorevitalizantai, mezoterapinės medžiagos, anestetikas, mezoterapinės adatos, švirkštai ir kt.).

Būtina registracija – tel. 867014455, 860773030, 860802666 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 17val.


 

Atšauktas.
KOVO 17 d. (antradienis) Fusion Mesotherapy®: modernios mezoterapijos procedūros.

Mezoterapijos metodai: frakcinė mezoterapija, elektroporacija su fototerapija. Mezoterapijos indikacijos, procedūrų protokolai. Mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. Sprendžiamos problemos: odos atjauninimas, raukšlių mažinimas, odos stangrinimas, hiperpigmentacija, riebi odai ir aknė, plaukų slinkimas ir galvos odos būklės gerinimas, lipolizė, celiulitas, prieš strijas. 

Naujienos - Fusion mezoterapija lūpoms su F-Perfect Lips kokteiliu. Taip pat nauji kokteiliai prieš kuperozę F-Venostim ir odos atjauninimui, giliam drėkinimui F-Hydralix.

Seminaras demonstracinis, nemokamas.

Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 16val.


Atšauktas.
KOVO 19d. (ketvirtadienis) Oxynergy Paris® seminaras kosmetologams.

Oxynergy Paris® sukūrė individualią deguonies terapiją, kuri yra atliekama įvertinant kiekvieno žmogaus odos poreikius. POWER INFUSE TECHNOLOGY aparatas veikia kaip generatorius, kuris paverčia orą į 90-95% gryno deguonies srautą, nors paprastai aplinkos ore yra apie 78% azoto ir tik 21% deguonies, 0,03% anglies dioksido ir kitų elementų. Šio aparato pagalba atliekamas deguonies ir aktyviųjų medžiagų įvedimas be kontraindikacijų ir šalutinio efekto. Procedūros metu nenaudojamos bangos ar elektros poveikis odai, aktyviųjų medžiagų įvedimas atliekamas oksigenacijos metodu – purškiant arba tiesiogiai į odą įvedant deguonį, pulsuojamuoju rėžimu atliekamas gilus audinių masažas.

POWER INFUSE TECHNOLOGY aparato pagalba generuojamas deguonis sumaišomas su koncentruotais serumais, toks mišinys įvedamas į gilesnius odos sluoksnius. Ląstelės yra papildomos ne tik būtinomis deguonies molekulėmis, bet ir veikliosiomis medžiagomis, kurios kovoja su senėjimo procesais, pagerina ląstelių atsinaujinimą. Šios procedūros nauda pastebima iš karto, jaučiamas odos prisotinimas veikliosiomis medžiagomis, drėgme. Aiškiai matomas odos pagyvėjimas, skaistesnė oda, tolygesnis tonas. Ilgainiui gerėja odos būklė, kadangi stimuliuojama kolageno ir elastino fibropluoštų regeneracija, pasiekiamas odos atjaunėjimo efektas. Procedūros metu koncentruoti serumai gali būti maišomi tarpusavyje, tam kad būtų pasiekti geriausi rezultatai pagal individualius poreikius.

Seminaro metu detaliai aptarsime OXYNERGY linijos priemones, procedūrų protokolus. Atliksime beadatines procedūras POWER INFUSE TECHNOLOGY ir XPERT elektroporacijos aparatais. Seminaras nemokamas.  


BALANDŽIO 15 d. (trečiadienis) Ekseption®: rūgštiniai odos pylingai.

Tai nauja produktų linija, atidžiai sukurta profesionalams - pylingai ir odos atsinaujinimą skatinančios priemonės, mezoterapija. Cheminiai odos šveitikliai, be abejonės, yra efektyviausios odos atsinaujinimo procedūros - dažniausiai šios procedūros taikomos esant odos hiperpigmentacijai, nuo raukšlių ir prieš odos senėjimą, aknę. Ekseption linijos šveitikliai naudoja naujausios kartos rūgštis - polihidroksirūgštis (PHA), tarp jų laktobioninę rūgštį ir gliukonolaktoną, kurie sumažina odos sudirgimą, suteikia daugiau komforto ir geresnius rezultatus, nei procedūros atliekamos su AHA rūgštimis. PHA rūgštys derinamos su kitomis rūgštimis, o taip pat odos regeneraciją stimuliuojančiomis medžiagomis, kaip hialurono r., peptidai. Seminaro metu aptariamos rūgštinių pylingų indikacijos, procedūrų protokolai. Ekseption mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. 

Seminaras demonstracinis, nemokamas.

Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 16val.


Atšauktas.
KOVO 27d. (penktadienis) Fusion Mesotherapy® kūno procedūros, galvos mezoterapija.

Seminaro metu analizuojamos kūno estetinės problemos ir sprendimo būdai mezoterapijos pagalba. Mikroadatinė/frakcinė ir injekcinė mezoterapija kūnui. Mezoterapinės medžiagos kūno korekcijai, procedūrų protokolai.

Seminaro temos: lipolitikai, anticeliulitiniai kokteilai, raumenų stiprinimas, odos suglebimas ir strijų korekcija.
Galvos mezoterapija prieš plaukų slinkimą, androgeninė alopecija, galvos odos problemų sprendimai.

Seminaras vyks Aestheta mokymų klasėje, Ateities g. 31B, "Ateities Trio" verslo centre, Vilnius.

Seminaras nemokamas, būtina registracija. 


 
KOVO 30d. (pirmadienis) Selvert Thermal® veido procedūros.

SELVERT THERMAL kosmetika-naujos kartos kosmetiniai produktai, sukurti naudojant pažangiausias technologijas, tenkinančias specifinius ir biologinius skirtingų odos disfunkcijų poreikius. Seminaro metu supažindinsime su įvairius odos poreikius tenkinančiais sprendimais:

 • L’ESPRIT DERMATOLOGIQUE Dermatologinės linijos procedūros: procedūra aknės pažeistai odai, procedūra pigmentuotai odai, procedūra senstančiai odai; 
 • REGENERATION ABSOLUE- Regeneruojamoji procedūra su sraigių proteinais, derinimas su cheminiais pylingais, sprendžiamos problemos aknė, hiperpigmentacija,prieš odos senėjimą;
 •  +PURE VITAMIN C Procedūra su vitaminu C, prieš odos senėjimą ir hiperpigmentaciją;
 • GLOBAL ANTI-AGEING RETINOL PROGRAMME Retinolio procedūra prieš odos senėjimą);
 • DAILY BEAUTY CARE- Bazinės linijos procedūros: BALANCE - mišriai riebiai odai, HYDROACTION - sausiai ir dehidratuotai odai, VITALIZING - stimiuojamoji linija brandžiai odai.

Seminaras nemokamas. Būtina registracija.


 
Atšauktas.
KOVO 26 d. (ketvirtadienis) CLINICCARE® ir aparatinių metodų pažintinis - praktinis seminaras.

Cliniccare® profesionalios kosmeceutinės kosmetikos linija pasižymi itin efektyviais ir originaliais sprendimais. Visi linijos produktai praturtinti bioaktyvia mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, augimo faktoriais ir priešuždegiminio poveikio augaliniais ekstraktais. Todėl procedūros su šios linijos produktais puikiai toleruojami, suteikia labai greitą efektą, drėkina ir atjaunina odą. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis gerina ląstelių komunikaciją, metabolizmo procesus, didina ląstelių atsparumą ir saugo nuo uždegiminių reakcijų. Taip pat hialurono rūgštis padeda išlaikyti drėgmę odoje, suteikia apimties ir stangrumo.

Taip pat seminaro metu bus pristatomos aparatinės procedūros: mikrodermabrazija, kavitacinis pylingas, jonoforezė, ultragarso sonoforezė, radijo dažnių liftingas, beadatinė mezoterapija, dermomasažinis vakuumas, ultragarsinė lipokavitacija, JETO2 oksibrazija.

Daugiau informacijos apie Cliniccare® metodus ir priemones rasite čia --->
http://aestheta.lt/index.php/produktai/cliniccare
Informaciją apie Cos-medico® pristatomus aparatus rasite čia --->
http://www.cos-medico.lt/pages/lt/aparatai.php

Seminaras nemokamas. Seminaro pradžia 11 val., trukmė iki 16 val.


BALANDŽIO 17d. (penktadienis) LCB M120 veido procedūros.

Pristatomos net 4 produktų grupės - LCB Bio, Perle de Vie su asilių prienu, LCB M120 bazinė linija ir Ionithermie veido kontūravimo metodas.

 • LCB Bio sertifikuota ekologiška profesionali linija - procedūros su alginatinėmis ir gintaro pudros kaukėmis,
 • Perle de Vie odos atjauninimo procedūra su asilių pienu ir Guasha buivolo rago plokštelių masažu.
 • LCB M120 bazinė linija. Įvairių odos problemų sprendimas. Vaisių rūgščių AHA procedūra. Plastiterminės kaukės atlikimas.
 • Ionithermie veido kontūravimas, aparatinis Inotheremie jonizacijos ir miostumuliacijos metodas veido procedūroms. 

  ---

  LES COMPLEXES BIOTECHNIQUE M120
  Beveik 40 metų LCB M120 laboratorijos siūlomi produktai ir procedūros yra pripažinti dėl jų efektyvumo. Kruopščiai atrinktos veikliosios medžiagos, leidžia kurti efektyvios ir rezultatyvios formulės produktus.

  LCbio: natūrali kosmetika, kuri rūpinasi manimi. LCBio tai yra tobulos formulės paieškos rezultatas. Beveik 40 metų SERP M120 laboratorijos produktai ir procedūros yra pirpažinti dėl jų efektyvumo. Kruopščiai atrinktos veikliosios medžiagos, efektyvios ir rezultatyvios produktų formulės, nuolatinis judėjimas į priekį padėjo sukurti Lcbio liniją. Įsipareigojimas gerbti Žemę, gamtą ir žmogų egzistavo visada. Dabar tai įrodyta ir patvirtinta.

  Jeigu tikite sveikos odos svarba, norite apsaugoti aplinką ir naudoti produktus, kurie sujungia juslinį malonumą ir rezultatus LCbio jums siūlo:

  - patikrintą mūsų sukurtų formulių veiksmingumą
  - kosmetiką, atitinkančią aukščiausius ECOCERT sertifikavimo reikalavimus ir COSMEBIO
  - malonią produktų tekstūrą, atsižvelgiant į vartotojų poreikius
  - odos problemų sprendimą salone, apjungtą su holistiniu požiūriu

  Naujiena iš Prancūzijos! LCB (Les Complexes Biotechniques) M120 gamintojo viena iš naujausių ir toliau vystomų linijų - sertifikuota ekologiška augalų, vaisių ir gėlių linija. Priemonės skirtos ne tik odos priežiūrai namuose, tačiau efektyvios procedūros kosmetologams kabinete.
  Seminaras nemokamas, būtina registracija. Seminaro pradžia 11val., trukmė iki 16val.

BALANDŽIO 21 d. (antradienis) LCB M120 Ionithermie kūno procedūros.

KAS TAI IONITHERMIE?

Ionithermie yra unikalus grožio metodas, jungiantis net penkis labai svarbius principus

"5-in-1" metodas:
1. Aktyvi kosmetologija – paprastos formulės su visuomet inovatyviais aktyviaisiais ingredientais.
2. Švelnus šildomasis veikimas, gaunamas iš mineralinės termo kaukės.
3. Detoksikuojamasis ir remineralizuojamasis dumblių kaukės poveikis.
4. Eteriniai drenuojamojo poveikio aliejai iš Aroma Ioni Corps kaukės.
5. Dvigubas stimuliavimas – miostimuliacija ir jonizacija, kurie vyksta visame plote, kur padengta kaukė.

Šis metodas buvo sukurtas 1978 metais ir yra patentuotas (International Patent), kad būtų išsaugotas idėjos originalumas.
Per daugelį metų, buvo atliekamos modifikacijos ir tobulinimai, kad šis metodas galėtų būti efektyviai taikomas kosmetologijoje, atitiktų tarptautinius reikalavimus ir būtų paprastai atliekamas, panaudotų natūralias veikliąsias medžiagas iš gamtos.
Produktų formulės yra augalinio pagrindo, gaunamos iš jūros ir žemės. Veiksmingumas yra griežtai kontroliuojamas ir kiek įmanoma, pasirinkti ekologiški šaltiniai.
Elektrodai yra vienkartinio naudojimo, tai užtikrina aukštą procedūros kokybę raumenų stimuliavimo ir jonizacijos kryptimis. Taip pat tai labai patogu specialistams atliekant procedūras, higieniška.
Procedūros metu, aparatas adaptuojamas pagal klientą - parenkami parametrai pagal kliento kūno problemas ir siekiamą rezultatą, atsižvelgiama į kliento pojūčius ir jautrumą. Tai įrankis, padedantis pasiekti dar geresnių rezultatų.

IONITHERMIE PIA Face & Body Contouring aparatas.
• aparatas tinkamas atlikti veido ir kūno procedūras.
• programos: veido ir kūno kontūravimas, stangrinimas – miostimuliacija; veido ir kūno jonizacija, drenuojamasis ir lipolitinis poveikis.
• elektrodų sunjungimas trimis zonomis – kairė/dešinė ir centrinė kūno dalys; veido procedūroms – kairė/dešinė veido dalys.
• Darbo rėžimai – 2/4 – 3/3 – 4/2 dažniu.
• procedūros adaptuojamos pagal klientus, atliekamos pilnos procedūros su LCB M120 linijos priemonėmis, elektrodai jungiami dedant modeliuojamąją terminę kaukę.
• puikūs rezultatai, ir nedidelė procedūrų savaikaina!
• gamintojas - SERP Laboratoires, Prancūzija.

Seminaras nemokamas. Būtina registracija.


BALANDŽIO 28 d. (antradienis) COMBINAL® blakstienų laminavimo seminaras.

Jau daugiau nei prieš 60 metų, dr. TEMT LABORATORIES (W. PAULI GMBH & COKG, VIENNA, AUSTRIA) sukūrė ir gamina antakių ir blakstienų dažus, skirtus profesionaliam naudojimui. COMBINAL - tai aukštos kokybės dažai, skirti antakių ir blakstienų dažymui. Šie antakių ir blakstienų dažai yra vieni iš populiariausių Europoje. Jie ne tik atsparūs vandeniui, tačiau neagresyvūs, juos lengva naudoti, sandariai laikomi ilgai lieka aktyvūs.

COMBINAL dažai puikiai veikia ant bet kurio tipo plaukų, o sudėtinės medžiagos stiprina plaukus ir stimuliuoja jų augimą. Naujausia priemonė, kuri naudojama ne tik po dažymo bet ir blakstinų laminavimo - Keratin Double Treatment keratinas.

Blakstienų liftingas/laminavimas - tai pusiau ilgalaikė procedūra, kuri pakelia ir pariečia natūralias blakstienas. Po procedūros blakstienos atrodo ilgesnės ir tankesnės. Seminaras skirtas pradedantiesiems bei pažengusiems meistrams, norintiems išmokti dirbti su Combinal blakstienų liftingo rinkiniu.

Programa:

I DALIS:
• Blakstienų laminavimas: naudojimas, privalumai, nauda;
• Antakių ir blakstienų dažai: spalvų įvairovė, naudojimas,
privalumai.
• Dvigubo poveikio keratino priemonė ir naudojimas.

II DALIS:
• Blakstienų liftingo procedūros demonstracija.

III DALIS:
• PRAKTIKA - individualus procedūros atlikimas ant modelio.

I ir II seminaro dalys nemokamos. III seminaro dalyje dalyvaujama įsigijus COMBINAL blakstienų liftingo rinkinį (163,20 Eur).

Registracija seminarui:
+37060336070 (vadyb. Edita), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Naujiena - mokymai KAUNE:

 • kovo 18d. - BFC M3 aparatas, Cliniccare produktų linija. Atšauktas.
 • kovo 19d. - SELVERT THERMAL procedūros. Atšauktas.
 • kovo 23d. - FUSION MESOTHERAPY modernios mezoterapijos procedūros, Mesopen Platinum/ Xpert Pro aparatai. Atšauktas.
 • kovo 26d. - OXYNERGY PARIS produktų linija ir deguoninė procedūra. Atšauktas.
 • balandžio 9d. - KLERADERM procedūros. Naujiena - Probios produktai su probiotikais.
 • balandžio 16d. - LCB M120 produktų linija, LCBio procedūros, Perle de Vie linija su asilių pienu.

 Seminarai vyks grožio salone "BELLA", Kęstučio g. 40, Kaune. Mokymuose gali dalyvauti iki 5 asmenų. Būtina registracija ir dalyvio mokestis 20 Eur, kuris bus panaudojamas užsakant priemones po mokymų. Registracija tel. 860802666 ir 860873181, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Seminarų dalyviams seminarų metu taikomos specialios nuolaidos kosmetinėms priemonėms.

Registracija seminarams bendruoju el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba pas vadybininkes:

 • +37060773030 (vadyb. Julija), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
 • +37060802666 (vadyb. Laura), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • +37060336070 (vadyb. Edita), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Seminarus organizuoja UAB „Aestheta“, Ateities g. 31B, Vilnius. Mūsų naujienas sekite facebook profilyje: 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška