estetinė kosmetologija ir dermatologija

AESTHETA atstovauja pasaulyje pripažintus profesionalios ir dermatologinės kosmetikos produktus, taigi čia rasite profesionalių EKSEPTION, FUSION MESOTHERAPY, KLERADERM, CLINICCARE, NATURYS, SELVERT THERMAL linijų asortimentą, IDEA TOSCANA ekologišką ir natūralią kosmetiką, tinkamą naudoti kūdikiams ir vaikams. Visuomet gausite ne tik profesionalią konsultaciją, tačiau ir galimybę išmėginti priemones.

Rengiame pristatomuosius seminarus, praktinius mokymus ir tobulinimosi kursus profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Elektroninė parduotuvė.


AESTHETA - profesionali odos priežiūra!

Mus rasite Gudelių g. 9 Vilniuje
Su džiaugsmu laukiame Jūsų!

Mūsų darbo laikas:
I-IV - nuo 8 iki 18 val.
V - nuo 8 iki 17 val.

Tel. 867215100, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

   


 UAB „AESTHETA“ pagrindinė veikla: profesionalios ir dermatologinės kosmetikos didmeninė ir mažmeninė prekyba, kosmetologinės įrangos pardavimas. Nuolat bendradarbiaujame su grožio specialistais, kosmetologais ir gydytojais dermatologais. Atstovaujame keletą pasaulyje pripažintų prekinių ženklų Baltijos šalyse. Rengiame pristatomuosius ir mokomuosius seminarus, suteikiame visą reikalingą informaciją apie šių linijų produktus.

Jei turite veido, kūno odos problemų, kviečiame užsukti į mūsų svetainės FORUMĄ, kur Jus konsultuos mūsų profesionalai. Rubrikoje KLAUSKITE KOSMETOLOGO galite užduoti Jums aktualius klausimus apie odos priežiūrą ir problemas. Temas, kuriomis konsultuojame rasite čia ---> http://www.aestheta.lt/index.php/forum/categories 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška

Search