estetinė kosmetologija ir dermatologija

 Balandžio mėn. pasiūlymai

VISAI Kleraderm linijai taikoma 20% nuolaida!

Šioje linijoje rasite labai platų priemonių asortimentą, pradedant nuo prausiklių, šveitiklių, taip pat kaukės MONODOZĖMIS, po 10 ir 20ml.
Taip pat Kleraderm linijoje yra įdomių ir labai populiarių produktų, kaip vitamino C 20% ampulės, naujiena - linija su PROBIOTIKAIS.

❗️Mūsų el.parduotuvės šiuo metu veikia dvi:
1️⃣ www.aestheta.lt
2️⃣ www.pro.aestheta.lt

Užsakant profesionalų svetainėje, nulaidos kodas KLERADERM20

👉 https://pro.aestheta.lt/produktai/kleraderm
* nuolaida netaikoma Kleraderm Pharma linijos produktams.


 

Štai pavasaris, su juo ir sveikiname Jus, tegul saulutė šildo vis daugiau ir šilčiau ????
.. ir jau neužilgo sulauksime Velykų!
Ekseption Velykiniai zuikiai dar slepiasi, bet nuolaidos jau taikomos!
15% nuolaida visoms Ekseption priemonėms naudojimui namuose!
 
Turime ir naujienų, 2 nauji Ekseption produktai - Pure Skin aktyvatorius ir Glaciar Repair kremas, kol kas parduodami rinkiniuose. Rinkinyje yra 3 produktai: Pure Skin aktyvatorius 30ml + Glaciar Repair kremas 50 ml + All Day Shield SPF 50 kremas 30ml / rinkinio kaina 155 Eur, dabar su nuolaida 131.75 Eur;
Visus namų naudojimo produktus rasite čia ???? https://aestheta.lt/produktai/ekseption/prieziura-namuose
 
Užsakant internetu, nuolaidos kodas EKSEPTION15

Taip pat nuolaida taikoma Aestheta klinikoje, Ateities g. 31B - Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas. Tel. 867215100.


 Mūsų draugai "Nėštumo kalendorius" ir "Kūdikio dienoraštis"

skyrė mums knygelių, kad galėtume dovanoti jas mūsų pirkėjoms mamytėms. Prie knygelių yra partnerių dovanėlės - kosmetikos mėginukai, mes savo ruoštu pridėsime savo dovanėlę ir mėginėlių.

Užsakant internetu, kliento pastabose parašykite, kurios knygelės norėtumėte:

👉 "Nėštumo kalendorius" - leidinys, skirtas besilaukiančioms mamytėms, knygelėje galėsite žymėti nėštumo savaites, susipažinti kaip vystosi kūdikis. Taip pat knygelėje gausu patarimų ir kartu tai atmintinė būsimai mamytei!

👉 "Kūdikio dienoraštis" - leidinys tėveliams, auginantiems kūdikį. Atmintinių ir straipsnių ciklai, dienoraštis, specialistų patarimai, stebėjimo lentelės, lavinimo užduotėlės ir žaidimai, kad jūsų gyvenimas su kūdikių taptų smagus, o tarpusavio ryšys – glaudus.

❗️Mūsų el.parduotuvės šiuo metu veikia dvi:
1️⃣ www.aestheta.lt
2️⃣ www.pro.aestheta.lt

 


 

Taip pat visos šios nuolaidos taikomos perkant mūsų kosmetikos parduotuvėje Estetinės kosmetologijos ir dermatologijos centre "AESTHETA".

Mus rasite Ateities g. 31B Vilniuje - “Ateities Trio” verslo centras, 3 aukštas (įėjimas C, iš L. Giros g. pusės).

Salono-parduotuvės tel. 867215100, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo laikas:

I-V nuo 10 iki 20 val.
VI nuo 10 iki 16val.

Ofiso darbo laikas I-V - nuo 9 iki 17val., VI-VII - nedirbame. Profesionalams, norintiems įsigyti priemonių ne darbo metu, t.y. po 17val. ir savaitgaliais, susisiekite su vadybininkėmis, kad Jūsų užsakymą galėtume paruošti iš anksto ir palikti atsiėmimui registratūroje.


 Iš profesionalų užsakymai priimami:

+37060773030 (vadyb. Julija), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

+37060802666 (vadyb. Laura), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

+37060336070 (vady. Edita) el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Profesionalams akcijų nuolaidos taikomos nuo didmeninių kainų.

*dėl detalesnės informacijos ir didmeninių kainų rašykite mums el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel. 867215100, 860802666. 
 

Profesionalams nuolaidos taikomos nuo didmeninių kainų. Profesionalaus naudojimo priemonės ir didmeninės kainos matomos tik registruotiems vartotojams, turintiems "Profesionalo" statusą. 

Profesionalų registraciją galite atlikti čia >>

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška