estetinė kosmetologija ir dermatologija

UAB AESTHETA kviečia kosmetologus į demonstracinius ir praktinius seminarus

 

Skelbiame 2023 metų seminarų datas

CLINICCARE SEMINARAI

Neinvazinė karboksiterapija, deriniai su cheminiais pylingais, mikroadatine mezoterapija. Namų priežiūros priemonių linijos.

 • VASARIO 22 d. KAUNE. Verslo centras DOKAS, Jonavos g. 7. Pradžia 11val., trukmė iki 16val.
 • KOVO 8 d. KLAIPĖDOJE. Viešbutis AMBERTON KLAIPĖDA, Naujojo sodo g. 1. Pradžia 11val., trukmė iki 16val.

   

BENDRIEJI SEMINARAI PRADEDANTIESIEMS

Mokymai skirti kosmetologams, norintiems pradėti dirbti su Ekseption ir Fusion Mesotherapy priemonių linijomis. Tai išsamūs seminarai, skirti supažindinti su šių linijų koncepcija, procedūrų atlikimo protokolais, priemonėmis darbui kabinete ir odos priežiūrai namuose.

 • KOVO 1 d. VILNIUJE Ekseption rūgštinių pylingų seminaras. 

  Rūgštiniai pylingai ir namų priežiūros priemonės laipsniškam odos atsinaujinimui. Tai išskirtiniai produktai su PHA, BHA rūgštimis ir retinoliu, orientuoti į efektyvumą ir saugumą, taikant procedūras prieš aknę, kuperozę, hiperpigmentaciją ir odos senėjimą. Ekseption šveitikliuose naudojama DMKS technologija leidžia kontroliuoti rūgščių stabilumą ir skverbimosi į odą greitį. Mažiau dirginama oda, nejaučiamas deginimas, užtikrinamas maksimalus komfortas. Specifinė odos priežiūra namuose skirtingais etapais - paruošiamuoju laikotarpiu, atliekant procedūrų kursą ir odos atstatymui po procedūrų kurso.

 • KOVO 15d. VILNIUJE Fusion Mesotherapy mikroadatinių procedūrų seminaras.

  Mikroadatinės ir nanomezoterapijos procedūros įvairioms veido indikacijoms, mezoterapiniai kokteiliai. Odos atjauninimo, mimikos ir gilių veido raukšlių mažinimas, odos stangrinimas, pigmentinių dėmių šviesinimas, riebios odos būklės gerinimas, procedūros prieš aknę ir randus po spuogų, kuperozę ir kt. Kokteiliai kūno ir galvos mezoterapijos procedūroms. Veido srities, apyakių zonos ir lūpų mezoterapijos procedūros atlikimas. Kosmetologo kūrybinė laboratorija su Mixlab – individualių formulių priemonių paruošimas.

   

TEMINIAI SEMINARAI

Mokymai skirti kosmetologams, jau susipažinusiems su Ekseption ir Fusion Mesotherapy linijomis. Tai išsamūs teminiai seminarai pagal specifinius odos poreikius ir skirti supažindinti su galimomis procedūrų variacijomis ir jų atlikimo protokolais, odos priežiūros namuose plano sudarymas.

 • KOVO 29 d. VILNIUJE. Tema: priešuždegiminės procedūros. Aknė, rozacėja. Liekamųjų odos pažeidimų koregavimas. Ekseption rūgštinių pylingų taikymas, Fusion Mesotherapy mikroadatinės, nanoterapijos taikymas.
 • BALANDŽIO 19 d. VILNIUJE. Tema: Odos senėjimas. Ankstyvojo ir pažengusio odos senėjimo paveiktos odos atstatymas. Ekseption rūgštinių pylingų taikymas, Fusion Mesotherapy mikroadatinės, nanoterapijos taikymas.
 • BALANDŽIO 26d. VILNIUJE. Tema: Odos hiperpigmentacija. Ekseption rūgštinių pylingų taikymas, Fusion Mesotherapy mikroadatinės, nanoterapijos taikymas.

 

VILNIAUS SEMINARAI VYKS: viešbutyje GREEN VILNIUS HOTEL“, Pilaitės pr. 20.

Laikas: pradžia 11val., trukmė iki 17val.

Seminarams būtina išankstinė registracija, tel. 860773030, 860336070, 860802666, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. SEMINARAI NEMOKAMI.

 

2022-ųjų metų seminarų video:


Ekseption seminaras https://youtu.be/N5hmaoKt2U4
Ekseption procedūra https://youtu.be/OwhHS8enXiA

 
Fusion Mesotherapy seminaras https://youtu.be/Bs9rNXz4tNg
Fusion Mesotherapy procedūra https://youtu.be/yzHxQ4eX2W4

Cliniccare seminaras https://youtu.be/M5BpEyoZCyk

Cliniccare neinvazinė karboksiterapijos procedūra https://www.facebook.com/aestheta.lt/videos/879329215925819 


 
Selvert Thermal seminaras https://www.youtube.com/watch?v=U41AbG9SPR0 

 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška