estetinė kosmetologija ir dermatologija

UAB AESTHETA kviečia kosmetologus į demonstracinius ir praktinius seminarus


Seminarai vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas.

Seminarams būtina registracija – tel. 860336070, 860773030, 860802666 arba el.p. info@aestheta.lt

 

SPALIO 14 d. (ketvirtadienis) - Biorevitalizacija ir injekcinė mezoterapija. 
 
Tai praktinis seminaras apie klasikinę mezoterapiją ir biorevitalizaciją. Seminaro metu mokomasi įvarių mezoterapijos technikų, jų taikymo veido, kūno ir galvos sritims. Biorevitalizacijos procedūra veidui. Seminaro metu mokomės dirbti su Fusion Mesotherapy hialurono rūgšties pagrindo biorevitalizantais F-HA ir F-HA+ – su aukštos molekulinės masės (3-4 mln. Da), ilgo veikimo efekto hialurono rūgštimi, atliekama gilaus odos drėkinimo ir odos atjauninimo tikslais.
 
Seminaras praktinis. Dalyvių grupė iki 4 asmenų.
Kaina – 185 Eur (už šią sumą suformuotas priemonių krepšelis, tarp jų 2 biorevitalizantai ir mezoterapijos priemonės).
Būtina registracija – tel. 860336070, 860773030, 860802666 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

SPALIO 28d. (trečiadienis) Fusion Mesotherapy®: modernios mezoterapijos procedūros.

Frakcinė mezoterapija Mesopen aparatu, elektroporacijos metodas su fototerapija. Mezoterapijos indikacijos, procedūrų protokolai. Mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. Sprendžiamos problemos: odos atjauninimas, raukšlių mažinimas, odos stangrinimas, hiperpigmentacija, riebi odai ir aknė, plaukų slinkimas ir galvos odos būklės gerinimas, lipolizė, celiulitas, prieš strijas.

Pradžia 11val. trukmė iki 15val.
Mokymai vyks Aestheta klinikos patalpose, Ateities g. 31B, Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.

 

LAPKRIČIO 5d. (ketvirtadienis) Ekseption®: rūgštiniai odos pylingai.
 
Ekseption linijos šveitikliai naudoja naujausios kartos rūgštis - polihidroksirūgštis (PHA), tarp jų laktobioninę rūgštį ir gliukonolaktoną, kurie sumažina odos sudirgimą, suteikia daugiau komforto ir geresnius rezultatus, nei procedūros atliekamos su AHA rūgštimis. PHA rūgštys derinamos su kitomis rūgštimis, o taip pat odos regeneraciją stimuliuojančiomis medžiagomis, kaip hialurono r., peptidai. Seminaro metu aptariamos rūgštinių pylingų indikacijos, procedūrų protokolai.
 
Pradžia 11val. trukmė iki 15val.
Mokymai vyks Aestheta klinikos patalpose, Ateities g. 31B, Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.

SPALIO 16 d. (penktadienis) Cliniccare® pažintinis seminaras, CO2 karboksiterapijos procedūra.
 
Cliniccare® profesionalios kosmeceutinės kosmetikos linija pasižymi itin efektyviais ir originaliais sprendimais. Visi linijos produktai praturtinti bioaktyvia mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, augimo faktoriais ir priešuždegiminio poveikio augaliniais ekstraktais. Todėl procedūros su šios linijos produktais puikiai toleruojamos, suteikia labai greitą efektą, drėkina ir atjaunina odą.
Naujiena - CO2 neinvazinė karboksiterapija. Ši procedūra efektyviai veikia prieš odos senėjimą, raukšles, šviesinamos pigmentinės dėmės, mažinami odos nelygumai ar po spuogų likusios dėmės ir randai. Taip pat gerinamas odos elastingumas, stangrumas, odos įtempimas. Tai tarsi šoko terapija negyvybingoms ir energiją praradusioms ląstelėms, nes po CO2 molekulių sukelto laikino deguonies trūkumo, žymiai aktyviau vyksta ląstelinis kvėpavimas, o esant didesniam deguonies kiekiui, medžiagų apykaitos procesai ląstelėse taip pat vyksta sparčiau. Odos atjaunėjimo efektas pastebimas iškart po procedūros, o giliųjų odos sluoksnių, t.y. dermos regeneracija vyksta dar 15 dienų, todėl maksimalus procedūros rezultatas matomas po 2 savaičių.
Pradžia 11val. trukmė iki 15val. Mokymai vyks Aestheta klinikos patalpose, Ateities g. 31B, Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.

SPALIO 30 d. (penktadienis) OXYNERGY® pažintinis seminaras, deguonies terapijos procedūra.

Oxynergy Paris® sukūrė individualią deguonies terapiją, kuri yra atliekama įvertinant kiekvieno žmogaus odos poreikius. POWER INFUSE TECHNOLOGY aparatas veikia kaip generatorius, kuris paverčia orą į 90-95% gryno deguonies srautą, nors paprastai aplinkos ore yra apie 78% azoto ir tik 21% deguonies, 0,03% anglies dioksido ir kitų elementų. Šio aparato pagalba atliekamas deguonies ir aktyviųjų medžiagų įvedimas be kontraindikacijų ir šalutinio efekto. Procedūros metu nenaudojamos bangos ar elektros poveikis odai, aktyviųjų medžiagų įvedimas atliekamas oksigenacijos metodu – purškiant arba tiesiogiai į odą įvedant deguonį, pulsuojamuoju rėžimu atliekamas gilus audinių masažas.

POWER INFUSE TECHNOLOGY aparato pagalba generuojamas deguonis sumaišomas su koncentruotais serumais, toks mišinys įvedamas į gilesnius odos sluoksnius. Ląstelės yra papildomos ne tik būtinomis deguonies molekulėmis, bet ir veikliosiomis medžiagomis, kurios kovoja su senėjimo procesais, pagerina ląstelių atsinaujinimą. Šios procedūros nauda pastebima iš karto, jaučiamas odos prisotinimas veikliosiomis medžiagomis, drėgme. Aiškiai matomas odos pagyvėjimas, skaistesnė oda, tolygesnis tonas. Ilgainiui gerėja odos būklė, kadangi stimuliuojama kolageno ir elastino fibropluoštų regeneracija, pasiekiamas odos atjaunėjimo efektas. Procedūros metu koncentruoti serumai gali būti maišomi tarpusavyje, tam kad būtų pasiekti geriausi rezultatai pagal individualius poreikius.
Seminaro metu detaliai aptarsime OXYNERGY linijos priemones, procedūrų protokolus. Atliksime beadatines procedūras POWER INFUSE TECHNOLOGY ir XPERT elektroporacijos aparatais.
 
Pradžia 11val. trukmė iki 15val. Mokymai vyks Aestheta klinikos patalpose, Ateities g. 31B, Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.


LAPKRIČIO 10 d. (antradienis) SELVERT THERMAL® pažintinis seminaras.

SELVERT THERMAL kosmetika-naujos kartos kosmetiniai produktai, sukurti naudojant pažangiausias technologijas, tenkinančias specifinius ir biologinius skirtingų odos disfunkcijų poreikius. Seminaro metu supažindinsime su įvairius odos poreikius tenkinančiais sprendimais:

 • L’ESPRIT DERMATOLOGIQUE Dermatologinės linijos procedūros: procedūra aknės pažeistai odai, procedūra pigmentuotai odai, procedūra senstančiai odai;
 • REGENERATION ABSOLUE- Regeneruojamoji procedūra su sraigių proteinais, derinimas su cheminiais pylingais, sprendžiamos problemos aknė, hiperpigmentacija,prieš odos senėjimą;
 • +PURE VITAMIN C Procedūra su vitaminu C, prieš odos senėjimą ir hiperpigmentaciją;
 • GLOBAL ANTI-AGEING RETINOL PROGRAMME Retinolio procedūra prieš odos senėjimą);
 • DAILY BEAUTY CARE- Bazinės linijos procedūros: BALANCE - mišriai riebiai odai, HYDROACTION - sausiai ir dehidratuotai odai, VITALIZING - stimiuojamoji linija brandžiai odai.
 • Naujiena - AQUAFRESH Smart hydration - intensyvi drėkinamoji programa.
Pradžia 11val. trukmė iki 15val. Mokymai vyks Aestheta klinikos patalpose, Ateities g. 31B, Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.

LAPKRIČIO 12 d. (ketvirtadienis) LCB M120® pažintinis seminaras.
 
Pristatomos net 3 produktų grupės - LCB Bio, Perle de Vie su asilių prienu, LCB M120 bazinė linija.
 • LCB Bio sertifikuota ekologiška profesionali linija - procedūros su alginatinėmis ir gintaro pudros kaukėmis,
 • Perle de Vie odos atjauninimo procedūra su asilių pienu ir Guasha buivolo rago plokštelių masažu.
 • LCB M120 bazinė linija. Įvairių odos problemų sprendimas. Vaisių rūgščių AHA procedūra. Plastiterminės kaukės atlikimas.

LES COMPLEXES BIOTECHNIQUE M120 laboratorijos (Prancūzija) siūlomi produktai ir procedūros beveik 40 metų yra pripažinti dėl jų efektyvumo. Kruopščiai atrinktos veikliosios medžiagos, leidžia kurti efektyvių ir rezultatyvių formulių produktus.

Pradžia 11val. trukmė iki 15val. Mokymai vyks Aestheta klinikos patalpose, Ateities g. 31B, Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.

 
LAPKRIČIO 18 d. (trečiadienis) KLERADERM® veido procedūros.
 
Naujausia linija - Probios - idealus sprendimas jautriai odai.
Bakterijos yra gerieji odos draugai.
Probios yra išskirtinė odos priežiūros linija, pažangiausios kosmetikos atradimas. Inovatyvios produktų formulės, galinčios atstatyti pažeistos odos barjerą, padidinti odos elastingumą ir liftingo efektą, suteikiant veido odai gilų drėkinimą, komfortą. Tai idealus sprendimas brandžiai ir tuo pačiu jautriai odai, suteikia ypatingai greitą gaivumą, sustiprina odos mikroflorą.

Seminaro metu pristatysime ir kitas Kleraderm linijas:

 • Purissima - procedūra riebiai, probleminei odai, veido odos giluminis valymas.
 • Neaderma - procedūra prieš odos raudonį ir kuperozę jautriai odai.
 • City Block - detoksikuojamoji drėkinamoji programa prieš odos senėjimą.
Apie Kleraderm
1981 metais Bolonijoje buvo įkurta italų kosmetikos kompanija Kleraderm. Šios kompanijos pagrindiniai tikslai yra grožis ir fizinė gerovė, efektyvūs sprendimai bei pasiekiami geriausi rezultatai. Ypatingas dėmesys yra skiriamas kosmetikos pasaulio naujovėms, kuriant produktus nuolat ieškoma naujų ir patrauklių idėjų. Entuziazmas, aistra ir nuolatinis darbas lėmė Kleraderm pripažinimą ne tik Italijos, bet tarptautinėje kosmetikos rinkoje.
Šiandien Kleraderm yra viena iš pažangiausių kosmetikos gamintojų. Nuolatiniai technologiniai tyrimai ir natūralių bei ekologiškų veikliųjų medžiagų naudojimas užtikrina Kleraderm kosmetikos priemonių aukštą kokybę. Kleraderm galvoja apie grožį!
 
Pradžia 11val. trukmė iki 15val. Mokymai vyks Aestheta klinikos patalpose, Ateities g. 31B, Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.

 
COMBINAL® blakstienų laminavimo individualūs praktiniai mokymai.
 
Datos – derinamos individualiai.
Blakstienų liftingas/laminavimas su COMBINAL® - tai pusiau ilgalaikė procedūra, kuri pakelia ir pariečia natūralias blakstienas. Po procedūros blakstienos atrodo ilgesnės ir tankesnės. Mokymai skirti pradedantiesiems bei pažengusiems meistrams, norintiems išmokti dirbti su Combinal blakstienų liftingo/laminavimo rinkiniu.
 
Individualių praktinių mokymų kaina – 60 Eur (trukmė 3 valandos);
Po apmokymų galimybė įsigyti priemones su 15% nuolaida.
Blakstienų liftingo mini rinkinys – 83,30 Eur su nuolaida;
Blakstienų liftingo rinkinys – 173,40 Eur su nuolaida;
 
Programa:
I dalis: Blakstienų laminavimas: naudojimas, privalumai, nauda; procedūros demonstracija.
II dalis: PRAKTIKA - individualus procedūros atlikimas ant modelio.
Pradžia 11 val., trukmė iki 14 val.
Mokymai vyks Aestheta klinikos patalpose, Ateities g. 31B, Ateities Trio verslo centre, C įėjimas, 3 aukštas.
Registracija tel.: 860773030, 860802666 ir el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

Seminarus organizuoja UAB „Aestheta“, Ateities g. 31B, Vilnius. Mūsų naujienas sekite facebook profilyje: 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška